HAKKIMIZDA

**-Niğde fatih Emlak, Niğde'de 2000 yılında   mütevazi  küçük bir ofiste kurulmuş ve  bugünlere kadar gelmiştir.
**Niğde -Fatih emlak  her zaman  müşteri memnuniyetini esas almaktadır.. Para kazanalım da nasıl kazanırsak kazanalım gibi bir anlayış içinde olmamıştır..**
**Niğde -Fatih emlak , bugüne kadar  hiç bir adli olayla karşılaşmamış,  bugünün değil yarının ,geleceğin emlakçısı olmayı hedeflemiştir.

**  Niğde Fatih Emlak; Niğde'de bir markadır.Marka olmak her zaman  kolay olmaz ve  Niğde Fatih emlak müşterileri   sayesinde buğün marka haline gelmiştir.  ***Bizler, "Kendinize yapılmasını  istemediğiniz   bir şeyi,  sizde başkasına yapmayınız 'prensibi gereği" 20 yıldır  şeffaf   emlak alım satım hizmeti  vermekteyiz....  NİĞDE  Fatih emlak  daire,arsa işyeri, bahçe  ve tarla alanlarında   yoğunlaşmış bir emlak ofisidir.
***Niğde  fatih emlak  .Sürekli gelişmelere açık emlak ofisidr. sahip ve çalışanları  üniversite eğitimi almış ve sorumlu kişilerdir..amaçımız   temel prensibimiz müşteri memnuniyeti,güven ,saygı,karşılıklı  hoşgörülü  içinde hizmet sunmaktadır.
** Hiç bir hizmet   sektöründe  olmıyan  ama  maalesef  ,neredeyse  herkesin kaba tarifle  emlakçı olduğu  günümüzde  biz sorumluluğumuzun farkındayız.biz buğünü değil  yarını,geleceğe yatırım yapıyoruz..Helal, temiz ve bereketli bir kazanç   istiyoruz..
  ** -Niğde Fatih  Emlak; alım satım  ve kiralama işlerinde  karşılıklı  olarak  uzlaşı içinde  hareket ettik,ve genel  kuralların dışına çıkmadık.. 
**-Niğde Fatih emlak;    ile emlak  alım satım  ve kiralama işlerinizi yapın, kazançlı çıkın..
**- Emlak alım satımlarınızı doğru bir şekilde değerlendirmek, istiyorsanız Niğde fatih emlak' tercih edin, kazançlı çıkın ve huzurlu olun
.